יום שישי, 13 בנובמבר 2015

מרכז אל-חיאת של המדינה האסלאמית פרסם נשיד ברוסית בו איומים לפיגועים נגד רוסיה


"מרכז אל-חיאת" של המדינה האסלאמית, גוף תקשורת שאחראי על פרסום תעמולה בשפות זרות, פרסם נשיד (מזמור) ג'האדי חדש,  בשפה הרוסית, בו איומים לשחוט "כופרים". הנשיד פורסם תחת השם "בקרוב, בקרוב מאד" והוא מכיל תיעוד של הוצאות להורג שביצעו פעילי המדינה האסלאמית לצד איומים על רוסיה. "בקרוב, בקרוב מאד," נאמר, "הדם יישפך כמו האוקיינוס. גרונות הכופרים ירעדו מהסכינים."

המזמור, אשר אורכו כחמש דקות, תורגם לאנגלית בידי "אל-חיאת". בנשיד נאמר כי "ניקח את נשותיכם ונעשה אותן פילגשותנו. ניקח את ילדכם ונעשה אותם לעבדינו. משאביכם לא יועילו. הם לא יצילו אתכם מלהפוך עבדים..." עוד נאמר כי "אירופה רועדת, רוסיה גוססת. אנו נכסה את כולכם במוות הרסני." הדברים נאמרים על רקע התיעוד מהפיגוע במשרדי שרלי הבדו בפריז, בינואר השנה.

איומים ישירים כלפי רוסיה מושמעים גם כן. כך, למשל, נאמר כי "אנו נחזיר את הקווקאז" וכי "הקרמלין יהיה שלנו." כמו כן, הרי "האורל יחזרו [לידיים אסלאמיות]. אנו רוצים שריעה בטטריסטאן" ובהמשך: "העיר הרוסית תזדעזע מקריאות התכביר. הנה מוסקבה! מי שירצה לחיות יצטרך לשלם את הג'זיה [מס גולגולת שמוטל על יהודים ונוצרים]."

מידע נוסף אודות הנשיד וקטע מצונזר מתוך הסרטון פורסמו ב-Ynet בידי רועי קייס:

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה