יום חמישי, 22 באוקטובר 2015

לראשונה: המדינה האסלאמית במסר מאיים בעברית


"מחוז דמשק" של המדינה האסלאמית פרסם לפני שעות אחדות סרטון תעמולה חדש בשם "שבירת הגבולות ושחיטת היהודים", בו לראשונה מועבר מסר מאת ג'האדיסט דובר עברית אשר מאיים על מדינת ישראל והיהודים וקורא להמשך הפיגועים. הסרטון באורך כ-17 דקות ומופיע בו אדם המכונה "אבו סעד אל-מקדסי", כינוי המצביע על היותו פלסטיני. אותו אדם חוזר על דבריו של אבו מצעב א-זרקאוי, מייסד אל-קאעדה בעיראק, הארגון ממנו צמחה המדינה האסלאמית, אשר טען כי "אנו לוחמים בעיראק ועינינו נשואות אל עבר ירושלים".

לדבריו של "אל-מקדסי", פעילי המדינה האלאמית לוחמים במטרה "לשחרר את מסגד אל-אקצא הכלוא" מידי ישראל. הוא גם חוזר על החדית' (המסורת שבעל פה אודות קורותיו של הנביא מוחמד) המפורסמת לפיה "יום הדין לא יבוא אלא אם כן המוסלמים ילחמו ביהודים והמוסלמים יהרגו אותם עד שהיהודים יתחבאו מאחורי האבן או העץ, והאבן או העץ יגידו: הו מוסלים, הו משרת אללה, יש יהודי מאחורי; בוא והרגהו." (ראו "על כופרים, קופים וחזירים", 31 בינואר, 2012)

דובר העברית בסרטון של "מחוז דמשק"
"אבו סעד אל-מקדסי" מאשים את היהודים כי הם שעומדים מאחורי הרג הנביא מוחמד וקורא להמשך הפיגועים נגד יהודים וישראל באמצעות פיגועי דריסה או דקירה. הוא גם תוקף את הרשות הפלסטינית אשר לדבריו זנחה את דרך המאבק האלים; ומאיים כי אמנם אין להם מסוקי האפאצ'י אך הדבר לא ימנע מתקפות על חיפה, יפו או אילת, אשר בסופן הג'האדיסטים יגיעו למסגד אל-אקצא ככובשים.

החל מדקה 14:12 ועד סוף הסרטון מופיע ג'האדיסט דובר עברית, ייתכן כי אותו "אבו סעד אל-מקדסי" אך אין אפשרות לדעת בוודאות. כמו כן, אי אפשר לקבוע האם מדובר בפלסטיני, תושב מזרח ירושלים או אזרח ישראלי; אך ברור כי הדובר מכיר עברית עכשווית ושולט בשפה. "זו הודעה חשובה רצינית וברורה לכל היהודים, האויב הראשון של המוסלמים," הוא פותח את דבריו. "לכל היהודים שכבשו את הארץ של המוסלמים: המלחמה האמיתית עוד לא החלה וכל מה שהיה לכם קודם זה היה משחק ילדים..[לעומת] זה שהולך לקרות בעתיד הקרוב אנשאללה."


לדבריו, "תעשו מה שבא לכם בינתיים, עד שנגיע אליכם.. נחייב אתכם מכות כפול עשר על הפשעים שלכם שעשיתם.. ונבטיח לכם שבקרוב לא יישאר אפילו יהודי אחד בירושלים ובכל רחבי הארץ וכן נמשיך הלאה עד שנעצור את המחלה הזאת בכל העולם." בהמשך הוא מדבר על גל הטרור של דריסות ודקירות שפוקד את הארץ: "תראו מה קרה לכם מכמה דריסות ודקירות מהאחים שלנו בפלסטין.. התהפכתם על הראש שלכם.. ופחדתם מכל נהג שנוסע מהר.. אפילו פחדתם מכל בנאדם שתופס משהו ביד.. זו הרמה שלכם." 

"מה יקרה כשנגיע בקרוב מאות אלפים מכל רחבי העולם בכדי לשחוט אתכם ולזרוק אתכם לזבל בלי חזרה? את הגבולות של סייקס-פיקו ששומרים עליכם לא יישארו הרבה זמן.. כמו שהסרנו אותם בין סוריה לעיראק אנו נסיר אותם בין סוריה לירדן ובין סוריה לפלסטין ונסיר אותם בכל מקום." הוא מאיים כי "זה לא סתם דיבור באוויר, אנו מתקדמים אליכם מכל מקום." הוא גם הוסיף כי "החשבון בינינו מתארך יותר ויותר.. ואנו מוכנים לכך [לפרוע את החשבון] בזמן הקרוב.. אולי אתם חושבים שזה רחוק מדי.. אך זה קרוב."


________________________________________

מקור: https://archive.org/details/na7r03

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה