יום שישי, 23 באוקטובר 2015

מרכז אבן תימיה פרסם מדריך ובו הסברים כיצד לבצע פיגועים


מרכז ההסברה אבן תימיה, מזרועות התקשורת של הזרם הסלפי-ג'האדי ברצועת עזה וחצי האי סיני, פרסם לפני יומיים (רביעי, 21 באוקטובר) מדריך ובו הסברים כיצד להרוג יהודים באמצעים שונים. במדריך, אשר מכיל שבעה עמודים, הסברים מפורטים כיצד לדקור במטרה להרוג; כיצד להכין חומר נפץ מאצטון-פרוקסיד וכיצד להכין נפץ ומטען חבלה. בנוסף, המדריך מכיל הסברים לצורך הפקת רעל מסוג ריסין, דרכי השימוש בו והפצתו, וכן הסברים לצורך הכנה ושימוש בגז פלפל.

מרכז אבן תימיה פועל מזה שנים בכדי להפיץ את תפיסת העולם של הסלפיה-ג'האדיה בקרב תושבי רצועת עזה וחצי האי סיני. גוף תקשורת זה, הנחשב לפעיל מאד ברשתות החברתיות, עומד מאחורי פרסום הודעות מטעם ארגוני טרור סלפים שונים וכן מטעם ג'האדיסטים במרחב. כך, למשל, מרכז אבן תימיה הפיץ את סרטון ההכרזה על ייסודו של ארגון "מג'לס שורא אל-מג'אהדין פי אכנאף בית אל-מקדס". בדומה, גוף זה עומד מאחורי פרסומים הנוגעים לאזרחי ישראל שעסקו בפעילות טרוריסטית (דוגמאות כאן וכאן).

עמוד השער של המדריך
המדריך למחבלים פורסם בחשבון הטוויטר של מרכז אבן תימיה. זהו החשבון העשירי המשרת גוף זה לאחר שהקודמים נסגרו. בין הפרסומים האחרונים בחשבון, אשר הופצו לאור גל הטרור הפוקד את ישראל, אפשר לציין את הדברים הבאים:
  • הודעה על פתיחת ערוץ ברשת טלגרם המאפשרת תקשורת מוצפנת. בכך המרכז מצטרף לשורה של ארגוני טרור וזרועות מדיה שעושות שימוש ברשת טלגרם על מנת להקל על התקשורת עם תומכים ופעילים.
  • פרסום מסמך המרכז קישורים לשלל הסרטונים שהופקו בידי המדינה האסלאמית והופצו תחת התיוג ("האשטג") "שחיטת היהודים", אשר באמצעותו מאיימים ג'האדיסטים על יהודים.
  • פניות לערבים בירושלים, יהודה ושומרון ובתוך ישראל בכדי שיצטרפו למערכת הג'האד ויבצעו פיגועים נגד יהודים וישראלים.
ההודעה המבשרת על פתיחת ערוץ ברשת טלגרם

_______________________________

מקורות:
מדריך: https://dump.to/nsaeh
טלגרם: https://telegram.me/bentymeia

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה