יום שישי, 17 ביולי 2015

פלוגת השיח' עומר חדיד נטלה אחריות על שיגור שני טילים אל עבר תחנת כוח באשקלון


סריה אל-שיח' עומר חדיד - בית אל-מקדס (פלוגת השיח' עומר חדיד ב'ירושלים') נטלה אחריות על שיגור שני טילים אל עבר  "חברת החשמל היהודית בעיר אשקלון הכבושה". בהודעה שפורסמה בחשבון הטוויטר של הקבוצה נכתב כי הטילים שוגרו ביום חמישי בשעה שתיים לפנות בוקר. עוד עולה כי שיגור הטילים התרחש מטרים בודדים מעמדת חמא"ס ש"מונעת פעולות ג'האדיות נגד היהודים."

בין רביעי לחמישי פרסמה הקבוצה הודעה קצרה לפיה שוגר טיל אל עבר דרום הארץ, ללא ציון היעד שהופצץ. אזעקות נשמעו באזור אשקלון והסביבה. שיגור שני הטילים האחרון ממשיך רצף של שיגורי טילים המכוונים אל עבר אשקלון, כאשר לראשונה מתברר כי מטרת התקיפות הללו היא ככל הנראה פגיעה בתחנת הכוח באשקלון. מתקפות הטילים נקראו על שם "אבו עבדאללה אל-מהאג'ר", כינויו של פעיל סלפיה-ג'האדיה שחוסל ב-2008 בידי כוחות חמא"ס.

"הפצצת חברת החשמל היהודית בעיר אשקלון הכבושה בשני טילים" (Twitter.com, 06.07.2015)
בהודעה החדשה נכתב כי הטילים שוגרו בתגובה ל"פשעי היהודים" שכוללים השתתפות ב"הפצצות של מוסלמים בסיני" ומעצר של פעילים סלפים ברצועת עזה בידי "ממשלת עזה" (תנועת חמא"ס), המשתפת פעולה בצורה לא-ישירה עם ישראל בתיווך שירותי ביטחון הפנים של מצרים (ה"מח'אבראת").

ההודעה אודות שיגור שני הטילים אל עבר חברת החשמל "צויצה מחדש" מעל 100 פעמים והיא סומנה כ"אהובה" בידי 52 גולשים. לחשבון הטוויטר הנוכחי של הקבוצה מעל 1,100 עוקבים ופורסמו בו ארבעה ציוצים. מדובר בחשבון השלישי שנפתח עבור ובידי הקבוצה המזוהה עם המדינה האסלאמית (דאע"ש) ברצועת עזה. להלן ההודעה שפורסמה:


_____________________________________
מקורות
https://twitter.com/saryya_7/status/621711199584026624
http://justpaste.it/asqlan6

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה