יום רביעי, 30 ביולי 2014

חזית התקשורת האסלאמית העולמית מציגה וידאו חדש: "סיפורו של מהגר אמריקאי - פגישה מיוחדת עם המג'אהד השהיד אבו הרירה אלאמריקי"


"אלג'בהה אלאעלאמיה אלאסלאמיה אלעאלמיה" (חזית התקשורת האסלאמית העולמית), מזרועות המדיה הרשמיות של אלקאעדה, פרסמה בימים האחרונים סרטון תעמולה חדש בו מתועד אזרח אמריקאי המכונה "אבו הרירה אלאמריקי", אשר קורא למוסלמים ברחבי העולם להצטרף למלחמה בסוריה, מאיים על מדינת ישראל, ארצות הברית ומדינות נוספות ולבסוף מבצע פיגוע התאבדות. 

הסרטון באורך כחצי שעה ובמהלכו "אבו הרירה" מעיד על עצמו כי אביו פלסטיני ואמו איטלקיה-אמריקאית. לדעתו, "דאר אלכפר" (בית הכפירה; העולם הלא-מוסלמי) אינו מקום ראוי למגורים עבור מוסלמים, שכן יש הם הרבה "פתנה" (מלחמת אחים פנים-אסלאמית). לכן לדעתו על המוסלמים לעזוב את ארצותיהם וללכת להילחם בחזיתות הג'האד.

"אבו הרירה" מבהיר כי הוא עצמו "הגיע ללבנט [סוריה] בשביל להילחם עבור אללה" uכי "ג'האד אינו טרור". לדעתו, בשאר אלאסד, האמריקאים, היהודים, רוסיה, נאט"ו... "אלו הטרוריסטים האמיתיים". הוא פונה ל"כופרים" ואומר: "אתם חושבים שאתם בטוחים איפה שאתם באמריקה, בריטניה, אינדונזיה, ירדן, סין, רוסיה, סומליה, אפריקה או מצרים... כל המקומות האלו... קנדה, צרפת, פריז.. כל הכופרים והטאע'ות (העריצים, המשוקצים) - אתם לא בטוחים". בסוף הסרטון הוא מתועד נוהג במשאית תופת משוריינת ומתפוצץ איתה. 

בסוף הסרטון (27:23) מובא מסר ל"ברק אובאמה, ישראל ובשאר אלאסד". "אבו הרירה" צוחק מול המצלמה ואומר: "יש לי דבר אחד להגיד לכם כופרים, אנו באים אליכם.. ואני שמח להגיד את זה סוף סוף אל מול המצלמה. תזכרו את דבריי כופרים גדולים..." למדינת ישראל הוא מפנה את המסר הבא: "תדעו שאנו באים. אחרי סוריה מג'אהדין יצעדו לפלסטין וישחררו את אנשיה ואת מסגד אלאקצא".

קדימון (טריילר) לסרטון פורסם בחודש מאי השנה. בקדימון פניו של אותו אמריקאי מטושטשות אך הוא נשמע קורא לאחרים להצטרף לג'האד בסוריה ונראה כאשר הוא שורף את דרכונו האמריקאי. בסרטון המלא מופיעים שני סמלים: אחד של "חזית התקשורת האסלאמית העולמית" (מימין למעלה) והשני של "שבכת מראסל", זרוע מדיה של ארגון "ג'בהת אלנצרה" (חזית העזרה) המזוהה עם אלקאעדה.

הסרטון באדיבות אהרון י. צלין והאתר Jihadology.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה