יום שלישי, 22 ביולי 2014

מרכז אבן תימיה מציג וידאו חדש של מג'לס שורא אלמג'אהדין - אכנאף בית אלמקדס: "והכינו כוח לקראתם ככל שתוכלו"


"מרכז אבן תימיה", זרוע מדיה של זרם הסלפיה-ג'האדיה ברצועת עזה, חצי האי סיני ומצרים, פרסם בשעות האחרונות סרטון וידאו חדש בו נראה מדבר אחד מפעילי ארגון הטרור "מג'לס שורא אלמג'אהדין - אכנאף בית אלמקדס" (המועצה המייעצת ללוחמי הקודש - סביבות ירושלים). בסרטון גם תיעוד של שיגור קטיושות אל עבר דרום ישראל.

הסרטון שפורסם באורך כארבע דקות ולפי הכיתוב המלווה אותו, הוא מתעד "דברי הסתה של מֻגַ'אהִד ["לוחם קודש"] מאחת מערי הספר [בחזית] נוכח התוקפנות היהודית העושקת על עזה האהובה". הסרטון פורסם תחת הכותרת "והכינו כוח לקראתם ככל שתוכלו" (קוראן 60:8, תרגום אורי רובין).

הבאנר של הסרטון
הדובר בסרטון, אשר מופיע רעול פנים (גם פניו מטושטשות) וכאשר קולו עוות בכוונת תחילה, פונה "לצעירי האומה [האסלאמית] בכלל ולצעירי עזה בפרט" ומבקש מהם להילחם נגד היהודים שתוקפים, כביכול, את המוסלמים ואת דתם.

המחבל בסרטון נראה כאשר הוא מחזיק בידיו טיל נ"מ (נגד מטוסים) עליו מודבק "הדגל השחור" המזוהה עם אלקאעדה והג'האד העולמי. לפי הכיתוב המופיע בסרטון, הוא כביכול מדבר בזמן שהוא "רובץ" וממתין למטוסי חיל האוויר ("האויב היהודי העושק"). בסוף הסרטון ישנו תיעוד של שיגור שתי קטיושות אל עבר דרום ישראל, ככל הנראה משטח רצועת עזה. לא מצויין מתי השיגור התבצע.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה