יום שבת, 26 ביולי 2014

הודעה חדשה של אנצאר בית אלמקדס: "בנוגע להפצצת המל"טים הישראלים את לוחמי הקודש שלנו בסיני"


ארגון הטרור "ג'מאעת אנצאר בית אלמקדס" (תומכי ירושלים) פרסם ביממה האחרונה הודעה חדשה בה נאמר כי חיל האוויר הישראלי פגע והרג שלושה מפעילי הארגון בחצי האי סיני אשר היו אחראים על שיגור טילים לעבר דרום ישראל. מההודעה עולה כי השלושה חוסלו עת נסעו במכוניתם ביום רביעי האחרון (23 ביולי).

ארגון זה, אשר פועל בחצי האי סיני, אחראי לשורה של מתקפות טרור נגד יעדים ישראלים ומצרים. לפי ההודעה, השלושה שחוסלו הם ח'אלד סלימאן אלמניעי (ממשבט אלסוארכה); רצ'ואן סלימאן אלח'ראפין (משבט אלרמילאת); וחלמי עודת אלבעירה (גם הוא משבט אלרמילאת).

במסר המופנה ליהודים נכתב כי "הדם של לוחמי הקודש שלנו אינו יקר יותר מדם אנשינו בעזה" וכי הג'האד יימשך עד שהארץ (ישראל) "תטוהר מהטומאה" וישוחררו אסירים כלואים.

ההודעה של אנצאר בית אלמקדס
בהודעה שפורסמה ישנו גם מסר המופנה לצבא המצרי, המכונה "משרת היהודים" ו"צבאו של א-סיסי" (נשיא מצרים הנוכחי). לפי ההודעה, הצבא המצרי מואשם בכך שהוא מסייע ליהודים להילחם בעזה, בכך שהוא סוגר את מעבר הגבול רפיח ומונע מפצועים טיפול רפואי ובכך שהוא נלחם בג'האדיסטים בחצי האי סיני ומסייע למל"טים הישראלים להפציץ מחבלים המנסים לשגר טילים אל עבר ישראל.

להודעה צורפו מספר תמונות המתעדות הכנות לשיגור רקטות אל עבר דרום ישראל, צילום של המכונית בה נסעו השלושה לאחר שנפגעה ותמונות של גופות שלושת המחבלים.

רקטות מוכנות לשיגור
המכונית לאחר שנפגעה

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה