יום חמישי, 17 ביולי 2014

ארגון הטרור "אנצאר בית אלמקדס" הודיע על פתיחת חשבון טוויטר חדש


ג'מאעת אנצאר בית אלמקדס (קבוצת תומכי ירושלים), ארגון טרור המזוהה עם הג'האד העולמי ואשר פועל בחצי האי סיני ומצרים, פרסם הודעה חדשה בה נכתב כי הארגון פתח חשבון טוויטר חדש דרכו יופצו הודעות הארגון ופרסומיו השונים. זו היא הפעם הראשונה שארגון זה פותח חשבון רשמי באחת הרשתות החברתיות.

עד כה ההודעות של אנצאר בית אלמקדס היו מסתיימות בהבהרה כי אין לארגון או לפעיליו חשבונות רשמיים ברשתות החברתיות. בהודעה האחרונה שפורסמה נכתב עוד כי רק מידע שיתפרסם בחשבון הטוויטר החדש, כמו גם דרך שני הפורומים הג'האדיסטיים "אלפדאא' אלאסלאמיה" ו"שמוח' אלאסלאם", ייחשב כמידע אותנטי ומקורי.

חשבון הטוויטר החדש של אנצאר בית אלמקדס
כאמור, חשבון הטוויטר החדש נפתח בלילה שבין רביעי לחמישי (שעון ישראל). נכון לרגע זה יש לחשבון זה מעל ל-4,300 עוקבים ופורסמו בו 18 "ציוצים" (פרסומים, הודעות וסרטוני וידאו שארגון הפיץ מאז החל לפעול בסוף יולי, 2012).

הפרסום האחרון של הארגון היה תיעוד וידאו של מתקפת טילים על מושב בני נצרים שבגבול ישראל-מצרים, לכאורה כחלק מהתמיכה בתושבי רצועת עזה. מאז החל לפעול הארגון ופעיליו הוציאו לפועל שורה של מתקפות טרור ופיגועים נגד יעדים ישראלים ומצרים.

ההודעה המבשרת על פתיחת חשבון הטוויטר הרשמי

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה