יום שישי, 20 ביוני 2014

מרכז אל-חיאת אלאעלאמי (מרכז אל-חיאת לתקשורת) מציג וידאו חדש של "המדינה האסלאמית של עיראק והלבנט": "אין חיים ללא ג'האד"


"מרכז אל-חיאת לתקשורת", זרוע מדיה שאמונה על הפצת התעמולה של ארגון הטרור "המדינה האסלאמית של עיראק והלבנט" (דאע"ש) בשפה האנגלית ברשתות החברתיות, פרסמה אתמול (חמישי, 19 ביוני) סרטון וידאו חדש, באורך כשלוש-עשרה דקות, בו מתועדים שישה לוחמים זרים, לכאורה מאנגליה ואוסטרליה, שהצטרפו לארגון ומנסים לשכנע מוסלמים אחרים להצטרף אליהם ולקחת חלק בג'האד.

חשבון הטוויטר החדש של "מרכז אל-חיאת לתקשורת" בשפה האנגלית החל לפעול אתמול (חמישי, 19 ביוני) ועד כה פורסמו בו שלושה ציוצים.


הפעילים שמופיעים בסרטון של "אל-חיאת" הם:
  • "אבו מֻתְ'נא אל-ימני" (ככל הנראה ממוצא תימני, אזרח אנגליה, מתועד בפנים גלויות),
  • "אבו בראא' אל-הינדי" (ככל הנראה ממוצא הודי, אזרח אנגליה, מתועד בפנים גלויות)
  • "אבו יחיא אל-שאמי" (ככל הנראה ממוצא סורי, אזרח אוסטרליה, מתועד פנים גלויות)
  • "אבו אל-נור אל-עראקי" (ככל הנראה ממוצא עיראקי, אזרח אוסטרליה, מתועד רעול פנים)
  • "אבו דג'אנה אל-הינדי" (ככל הנראה ממוצא הודי, אזרח אנגליה, מתועד בפנים גלויות).
הדוברים השונים בסרטון מסבירים כי מבחינת דאע"ש, אין גבולות בין סוריה לעיראק; כיום הם אמנם נמצאים בסוריה, אך בעוד כמה ימים יעברו להילחם בעיראק. לדבריהם, ייתכן גם שיעברו להילחם  בירדן או לבנון. הדוברים פונים למוסלמים ש"נותרו מאחור" (במערב) ומבקשים מהם לצאת מ"ארץ הכופרים" (בלאד אל-כפר), להצטרף לג'האד ולהקריב את חייהם.

בין החמושים המתועדים בסרטון נראה גם (ככל הנראה) הראפר הגרמני לשעבר "דסו דוג", המוכר בכינוי "אבו טלחה אל-אלמאני". הג'האדיסט הגרמני נראה בתחילת הסרטון כאשר הוא תועד בראש קבוצת החמושים. "אל-אלמאני" תועד בשתי תמונות שהפיצו תומכי דאע"ש ב"טוויטר" ביממה האחרונה, כאשר הוא מחוייך ומחובק עם שני ג'האדיסטים (כנראה זרים), אחד מכונה "אבו עסא אל-אנדלוסי" והשני "עבדול רחמן אל-אנדלוס".

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה