יום חמישי, 17 באפריל 2014

אתר אינטרנט וחשבון טוויטר של תומכי אל-קאעדה במגרב האסלאמי

 תומכי אל-קאעדה במגרב האסלאמי פתחו אתר אינטרנט וחשבון טוויטר חדשים תחת השם "אנצאר אל-אנדלס" (תומכי אנדלוסיה). הודעה על פתיחת האתר וחשבון הטוויטר החדשים פורסמה ביום שני, 7 באפריל, בחשבון הטוויטר "ורשת שמוח' אל-אסלאם", המזוהה עם הפורום הג'האדיסטי "שמוח' אל-אסלאם".

"אל-אנדלס להפקות מדיה" היא זרוע התקשורת של ארגון אל-קאעדה במגרב האסלאמי. על פניו נראה כי האתר החדש וחשבון הטוויטר החדש נועדו לקדם את פרסומי זרוע המדיה הג'האדית הזו. ההודעה שפורסמה ב"ורשת שמוח' אל-אסלאם" מופנית כלפי תומכי אל-קאעדה במאוריטניה, תוניסיה, מרוקו, אלג'יריה ומאלי. 

http://aqmi.webs.com
לאתר האינטרנט החדש חמישה דפים: דף הבית; חנות; המלצות; אודות; וצור קשר. כרגע האתר ריק מתוכן, מלבד שני סרטוני תעמולה שהפיץ אל-קאעדה במגרב האסלאמי בשבועות האחרונים - אחד נגד השלטון במרוקו והשני נגד השלטון באלג'יריה. סרטונים אלו הופצו גם דרך חשבון הטוויטר.

https://twitter.com/Ansar_AQMI
לחשבון הטוויטר החדש של "אנצאר אל-אנדלס", שהחל לפעול גם הוא ב-7 באפריל, יש נכון לרגע כתיבת השורות מעל ל-1,000 עוקבים. עד כה פורסמו בו שלושה "ציוצים" אשר מכילים קישורים להודעות וסרטוני תעמולה שפורסמו בידי אל-קאעדה במגרב האסלאמי.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה