יום חמישי, 13 בפברואר 2014

גדודי עבדאללה עזאם מודיעים על תחילת פעילותה של זרוע מדיה חדשה: סוכנות אל-אוזאעי להפקות מדיה


ארגון 'גדודי עבדאללה עזאם' בלבנון הודיע אמש (רביעי) על תחילת פעילותה של זרוע מדיה חדשה: 'סוכנות אל-אוזאעי להפקות מדיה'. לפי ההודעה, תפקידה של זרוע המדיה לגייס את המוסלמים למאבק נגד אויבי האסלאם, הג'האד והדעוה במזרח ובמערב ולשמש ככלי תקשורת שיעביר בצורה לא מסולפת את החדשות והעניינים הנוגעים למג'אהדין.

בהודעה נכתב גם כי הפצת הפרסומים על ידי זרוע מדיה זו תהיה מכוונת כלפי האומה האסלאמית בכלל והמוסלמים בלבנט בפרט. סוכנות התקשורת הזו תפעל ותשמש כבמה ופלטפורמה שדרכה יופץ המסר הג'האדי כפי שהוא משתקף מבעד ל'גדודי עבדאללה עזאם' לרחבי העולם.

הסמל של 'סוכנות אל-אוזאעי מדיה'
ההודעה עצמה מחולקת לשני חלקים: חלק ראשון עוסק במהות השם 'סוכנות אל-אוזאעי'. בהודעה נכתב כי זרוע המדיה נקראת על שם עבד אל-רחמן אל-אוזאעי, איש דת מלבנון (נולד בבעל בק), מומחה למשפט האסלאמי (פקה) ופוסק הלכה שחי במאה השמינית. אל-אוזאעי קבור בביירות. בהודעה נכתב כי הסונים מנועים מלהגיע לקברו של אל-אוזאעי מאחר והם (הסונים) גורשו מן המקום בידי איראן ו'מפלגתה' (חזבאללה).

בחלק השני של ההודעה התייחסות לפרסום חדש של 'גדודי עבדאללה עזאם' - סרטון וידאו שפורסם תחת הכותרת "ההתקפה על שגרירות איראן בביירות".

עדכון (9 ביולי, 2014): לסוכנות אל-אוזאעי להפקות מדיה חשבון טוויטר אשר נפתח בתאריך 26 בנובמבר, 2013. לחשבון זה יש מעל ל-11,000 עוקבים ופורסמו בו כשבעים ציוצים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה