יום שבת, 5 באוקטובר 2013

סוכנות אל-מָנַארה אל-בָּיְצַ'אַא' להפקות מדיה מציגה: הכרזה על קבלת שאלות לראיון הפתוח עם מנהיג ג'בהת אל-נצרה, אבו מוחמד אל-ג'ולאני


סוכנות אל-מנארה אל-ביצ'אא, זרוע המדיה של ג'בהת אל-נצרה, פרסמה היום (שבת) הודעה חדשה בפלטפורמות המקוונות של אל-קאעדה והג'האד העולמי, המכריזה על תקופה של שלושה ימים, מרגע פרסום ההודעה, אשר במהלכה יתקבלו מצד הגולשים שאלות המופנות למנהיג הארגון, אבו מוחמד אל-ג'ולאני.

לפי ההודעה, את השאלות יש לכתוב או בפורומים השונים או בכתובת http://sayat.me/JbhtAnNusrah, תוך ציון שם השואל (או כינוי).

ג'בהת אל-נצרה לאהל אל-שאם ("חזית העזרה לעם הסורי") הוא אחד משני הארגונים המזוהים בצורה רשמית עם אל-קאעדה ופועלים בסוריה. הארגון השני הוא "המדינה האסלאמית של עיראק והלוואנט" (אל-קאעדה בעיראק).

ההודעה פורסמה לפני מספר שעות (שבת לפנות בוקר) ובפורומים השונים כבר יש היענות ומספר אנשים החלו לכתוב שאלותיהם. כך למשל אחד החברים בפורום "שבכת חנין", המכונה "אבו אל-פצ'אא'", שאל למה אל-ג'ולאני וארגונו מסרבים להתמזג עם ארגון "המדינה האסלאמית"; והאם ישנו שיתוף פעולה בין שני הארגונים.

בעבר התרחשו "ראיונות מקוונים" מסוג זה עם אישים מרכזיים של תנועת הג'האד העולמי. כך מנהיג אל-קאעדה הנוכחי, אימן אל-זואהרי, ענה על שאלות שהופנו אליו על ידי גולשים מספר פעמים בשנים האחרונות, אפילו עוד לפני שהחליף את בן-לאדן כמנהיג אל-קאעדה. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה