יום שבת, 12 באוקטובר 2013

א-סחאב להפקות מדיה מציגה אודיו חדש של אימן אל-זואהרי: "ייחוד האל בפני אל-טאע'ות"


א-סחאב להפקות מדיה, זרוע התקשורת הרשמית של אל-קאעדה המרכזי בראשות אימן אל-זואהרי, פרסמה ביום שישי בפלטפורמות המקוונות של אל-קאעדה והג'האד העולמי סרטון אודיו חדש של מנהיג הארגון. אל-זואהרי מדבר בסרטון על כישלון המפלגות הפוליטיות המזוהות עם "האחים המוסלמים" במצרים ותוניסיה לבסס את שלטונם. הסרטון באורך כשבע-עשרה דקות.

הסרטון פורסם תחת הכותרת "ייחוד האל בפני האליל" (אל-תוחיד פי מואג'הת אל-טאע'ות). למילה "טאע'וט" משמעות שלילית ביותר באסלאם וניתן לפרשה כ'שיקוץ', 'אליל' מן הקוראן (שבדומה ליהדות אוסר בצורה מוחלטת סגידה לאל אחר, מה שמכונה "שיתוף"), 'השטן המדיח' או 'עריץ'.

בקטע האודיו שפורסם, מנהיג אל-קאעדה הנוכחי ומחליפו של בן-לאדן, המצרי ד"ר אימן אל-זואהרי, מאשים את הכוחות החילוניים במצרים בשיתוף פעולה עם הצבא שתפס את השלטון והדיח את הנשיא מוחמד מורסי, איש "האחים המוסלמים".

לפי אל-זואהרי, על הגורמים האסלאמיים במצרים לאחד כוחות במטרה להדיח את שלטון הצבא, המגן על האינטרסים של היהודים והאמריקאים. הסכסוך בין תומכי שלטון מורסי לבין מתנגדיו הוא "סכסוך נגד האסלאם, סכסוך נגד השריעה וסכסוך נגד חקיקה ברוח כתבי הקודש המוסלמים.

אל-זואהרי מוסיף כי על שני הארגונים המזוהים עם אל-קאעדה ופועלים בסוריה, ארגון "המדינה האסלאמית של עיראק והלוואנט" מצד אחד וארגון "חזית העזרה לעם הסורי" מצד שני, להתאחד ולפעול במשותף במטרה להפיל את שלטון אסד ולבסס בסוריה מדינה אסלאמית.

הסרטון באדיבות Jihadology:
מקור: https://alfidaa.info/vb/showthread.php?t=77810

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה