יום שני, 9 בספטמבר 2013

הודעה חדשה של מלת אבראהים: "בנוגע לאח המפקד אבו טלחה אל-אלמאני (דסו דוג)"

ג'מאעת מלת אבראהים ("דת אברהם"), קבוצה ג'האדיסטית מגרמניה המזוהה עם אל-קאעדה פרסמה היום (שני) בפלטפורמות המקוונות של אל-קאעדה והג'האד העולמי הודעה חדשה העוסקת באחד מחבריה, "אבו טלחה אל-אלמאני" (הראפר לשעבר דסו דוג), שהגיע לסוריה על מנת לקחת חלק בג'האד נגד משאר אסד.

כפי הידוע, אל-אלמאני נפצע לאחר שבית בו הסתתר יחד עם פעילי ג'האד נוספים הופצץ על ידי חיל האוויר הסורי. לא ידוע לפני כמה זמן וכיצד אבו טלחה אל-אלמאני ("הגרמני") הגיע לסוריה ולא באיזה מקום גיאוגרפי היה בזמן שנפצע (ככל הנראה בלטקיה).

בחודש האחרון פורסמו מספר סרטוני וידאו המתעדים את אבו טלחה בסוריה, בהם הוא נראה בחברת פעילי ג'האד (שחלקם נראים "זרים" - לא סורים).
אבו טלחה (מימין) באחד מסרטוני הוידאו שפורסמו לאחרונה
בהודעה שפורסמה היום נכתב כי אבו טלחה נפצע לאחר שמטוסים ומסוקי קרב של צבא אסד הפציצו בית של אחד ה"תומכים" (אל-אנצאר) בו הסתתרו פעילי ג'האד "מהגרים". בהודעה נכתב עוד כי אל-אלמאני לא נלחם במסגרת "הצבא הסורי החופשי" המזוהה עם האופוזיציה הלאומית בסוריה אלא "עם המג'אהדין בדרכו של אללה". 

חבר נוסף בקבוצת מלת אבראהים שניסה להגיע לסוריה הוא מוחמד מחמוד (אבו אסאמה אל-ע'ריב), אזרח אוסטרי שנתון במעצר בתורכיה לאחר שניסה לעבור לסוריה. אחד הפרסומים האחרונים של אל-ע'ריב הוא סרטון וידאו בו הוא נראה חמוש בקלצ'ניקוב ושורף את הדרכון האוסטרי שלו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה