יום שני, 9 בספטמבר 2013

ג'מאעת אנצאר בית אל-מקדס מציגה: "קרב נקמת המוסלמים של מצרים - הודעה על ניסיון ההתנקשות בשר הפנים המצרי"


ג'מאעת אנצאר בית אל-מקדס ("קבוצת תומכי ירושלים") פרסמה היום (ראשון) בפלטפורמות המקוונות של אל-קאעדה והג'האד העולמי נטילת אחריות על ניסיון ההתנקשות בשר הפנים המצרי, הגנרל מוחמד אבראהים, שאירע ביום חמישי האחרון. לפי ההודעה פעילי הקבוצה הצליחו "לשבור" את חגורת האבטחה של אבראהים, שלא נפגע.

להודעה של אנצאר בית אל-מקדס צורפו מספר תמונות, יכול להיות מתוך סרטון וידאו שיפuרסם בעתיד, המתעדות את הרגעים לפני ואחרי ההתקפה, שכללה פיצוץ מכונית תופת וירי מנשק קל. התמונות וההודעה פורסמו גם בצורת סרטון וידאו קצר (ולא רשמי) שהופץ היום ברשת.

ההודעה שפורסמה מופנית לאזרחי מצרים  ויש בה חמישה סעיפים: בסעיף הראשון הקבוצה מסבירה כי היא פועלת בדרך הג'האד בשביל להכפיף את מצרים תחת האסלאם וכי היא מתנגדת לדמוקרטיה של עובדי האלילים. בסעיף השני נכתב כי ניסיון ההתנקשות בא כתגובה להרג המוסלמים ברחבי מצרים על ידי הצבא וכוחות הביטחון ופיצוץ בתים (ברפיח המצרית).

בסעיף הרביעי  אזרחי מצרים מתבקשים להתרחק מכל המתקנים והמבנים השייכים למשרדי הביטחון והפנים. בסעיף החמישי התנצלות בפני המוסלמים על הכישלון בניסיון ההתנקקשות והבטחה כי "טעות" שכזו לא תחזור על עצמה.
בסעיף השלישי הקבוצה מאיימת על חייהם של הגנרל אל-סיסי (המנהיג את מצרים כיום) ועל שר הפנים אבראהים, המואשמים שהם רוצחים את בני העם המצרי.

להלן התמונות והסרטון שפורסמו:
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה