יום חמישי, 8 באוגוסט 2013

אל-פארוק מדיה מציגה וידאו חדש של נאצר אל-בלוצ'י מתנועת אנצאר-איראן: "התכוננו לקרב בדר הבא"

 אל-פארוק, זרוע המדיה של תנועת אנצאר-איראן הבלוצ'ית, פרסמה ביום רביעי (7.8.13) בפלטפורמות המקוונות של אל-קאעדה והג'האד העולמי סרטון וידאו-אודיו חדש בו מדבר נאצר אל-בלוצ'י, אחד מראשי הקבוצה. בלוצ'י מדבר על פיגוע ההתאבדות האחרון שביצע פעיל אנצאר-איראן בתאריך 9.7.13 בעיר ג'אבהאר, פיגוע בו לטענת התנועה נהרגו שמונה קצינים ממשמרות המהפכה ועוד ארבעה עשר נפצעו.

הסרטון באורך כשבע דקות ואל-בלוצ'י מדבר בו בשפה האנגלית.בתחילת הסרטון משולבים קטעי וידאו המתעדים את עלי שבחש, פעיל אנצאר-איראןן שביצע את פיגוע ההתאבדות, מתאמן לקראת ה"פעולה". אל-בלוצ'י אומר כי השנאה של השיעים לסונים היא שנאה תהומית המשתקפת במדיניות הרצחנית של המשטר האיראני.

בתגובה למדיניות זו, אנצאר-איראן אימצו את תפיסת הג'האד נגד המשטר האיראני, "הראש של העריצים והמדכאים" כהגדרת אל-בלוצ'י, המוסיף כי המבצע בג'אבהאר הוא רק ההתחלה, שכן אנצאר -איראן מתחייבת "להמשיך לפגוע במרכז הכלכלי של איראן", שגם כך  נאנקת תחת המשבר הכלכלי החריף הפוקד אותה (כתוצאה מן הסנקציות המוטלות על איראן מצד המערב).

אל-בלוצ'י קורא להמשך הפעולות הצבאיות והג'האד נגד איראן ותוקף את אלו (מבין הבלוצ'ים) שמתנגדים למאבק מזויין נגד המשטר האיראני. "הקריאה לג'האד נעשתה" אומר אל-בלוצ'י ומוסיף כי יש חובה להגשים ולעשות למען הסונים המדוכאים.

לפי אל-בלוצ'י יש לאמץ את האסתשהאד (מות הקדושים) ומוטלת החובה לתמוך בג'גהאד בכל אמצעי העומד לרשות הסונים: "אם אי אפשר לתמוך בנפש, אז בכסף, אם לא בכסף, בלשון, אם לא בלשון, אז בדעוה". אל-בלוצ'י עוד אומר כי "המג'אהדין של חרכת אנצאר איראן ימשיכו לפגוע בשיעה מכל פינה וכל כיוון עד שהמילה של אללה תהיה העליונה ביותר". הוא מסכם בהבטחה כי פעילי אנצאר-איראן "לא ינוחו עד שהדגל אין אלוהים מלבד אללה יונף מעל כל הארץ".

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה