יום שבת, 10 באוגוסט 2013

הודעה חדשה של אנצאר בית אל-מקדס: "הודעת אבל על מות ארבעה מן המג'אהדין של אנצאר בית אל-מקדס"

ג'מאעת אנצאר בית אל-מקדס ("תומכי ירושלים") פרסמה היום (שבת) בפלטפורמות המקוונות של אל-קאעדה והג'האד העולמי הודעה חדשה המאשרת כי ארבעה פעילים של הקבוצה נהרגו בתקיפה בחצי האי סיני. הארבעה היו חלק מחוליה בת חמישה פעילים שעמדה לבצע שיגור רקטות אל עבר דרום ישראל. על פי ההודעה שפורסמה, טיל שנורה ממל"ט ישראלי פגע בחוליה.

בהודעה שפורסמה פעילי אנצאר בית אל-מקדס מגנים ותוקפים את שיתוף הפעולה בין הצבא המצרי לבין צה"ל וטוענים כי הצבא המצרי הוא שמכוון את כלי הטיס הישראלים ומונע התקפות על ישראל.

לפי ההודעה, משימת צבא מצרים הפכה "להגן על גבולות היהודים" על מנת לשרת את האינטרסים האמריקאים והציונים בארץ. הצבא המצרי מואשם כי הוא "עוזר ליהודים" בין אם בהרג אנשים ובין אם בשיתוף פעולה ותיאום עם ישראל.

בהודעה, המופנית "לאומה המוסלמית, למג'אהדין בדרכו של אללה, לאנשינו ולשבטי סיני", נכתב כי החוליה שנפגעה הייתה קבוצה של "טובי הלוחמים בסיני, ארבעתם מגיבורי ג'מאעת אנצאר בית אל-מקדס", שגרמו ליהודים לטעום את "טעם הפציעות והדם" ולהרגיש פחד, אימה וחוסר ביטחון.

ארבעת הפעילים שנהרגו היו כולם תושבי חצי האי: חוסיין אבראהים סאלם אל-תיהא משבט אל-תיאהא שהתגורר בבכפר חריזה שבמרכז סיני; יסרי מחארב אל-סוארכת משבט אל-סוארכת שהתגורר באחד מכפרי המחוז; אבראהים ח'לף אל מניעא ומוחמד חוסיין אל-מניעא, שניהם משבט אל-סוארכת ומהכפר אל-מהדיה. הפעיל  החמישי בחוליה הצליח לצאת ללא פגע מהתקיפה.

פעילי אנצאר בית אל-מקדס מאיימים בהודעתם לנקום בצבא המצרי על תמיכתו ביהודים ועל הפגיעה בארבעת הפעילים ש"ביצעו את חובת הג'האד נגד היהודים" והיו מעורבים בעבר בשיגור רקטות אל עבר יישובים ישראלים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה