יום שבת, 31 באוגוסט 2013

גדודי עבדאללה עזאם מציגים הודעה וסרטון וידאו מאת "סראיא מרואן חדיד" ו"ג'בהת אל-נצרה באל-קלמון": תקיפת "מעוזי העלאווים" בסביבות דמשק


קבוצת "סראיא מרואן חדיד" מ"גדודי עבדאללה עזאם" פרסמה ביום רביעי 28.8.13 הודעה וסרטון וידאו חדש, באורך כשתי דקות, המתעד שיגור טילי גראד אל עבר בסיסים צבאיים ומוצבים של "הצבא הערבי הסורי" (צבא אסד) והשביחה, המיליציה של אסד, באזור אל-דימאס במערב דמשק ועש אל-וורור בצפון-מזרח דמשק.

בהודעה נכתב כי ביום רביעי שבעה טילי גראד שוגרו בשיתוף פעולה עם "ג'בהת אל-נצרה באל-קלמון" אל עבר "מוצבי העלאווים" שבאזור דמשק.

בסרטון מופיעים שלושה-עשר רעולי פנים כאשר אחד מקריא הצהרה בה הוא אומר כי הטילים שוגרו לאות הזדהות עם ארגון ג'בהת אל-נצרה וכחלק ממבצע "עין תחת עין" עליו הכריז מפקד הארגון, אבו מוחמד אל-ג'ולאני, לאחר המתקפה הכימית שביצעו כוחות אסד נגד אזרחים בדמשק.
פגיעה בכוחות השביחה באל-דימאס בארבעה טילי גראד, פעילי סראיא מרואן חדיד, 25.8.2013
בתאריך 22 באוגוסט פורסמו תמונות וסרטונים שונים שצולמו על ידי קבוצות של "גדודי עבדאללה עזאם": בסרטון נוסף של "סראיא מרואן חדיד", מתאריך 18 באוגוסט, מתועד שיגור שלושה טילי גראד אל עבר מעוז של חזבאללה בבקעת הלבנון. קבוצה נוספת, "סראיא זיאד אל-ג'ראח" פרסמה תמונות של טילי גראד ששוגרו אל עבר צפון ישראל (עכו ונהריה).

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה