יום שבת, 27 ביולי 2013

סוכנות אל-הג'רתין מציגה וידאו חדש: הכרזה על הקמת "קבוצת מטיפי השריעה"

בתאריך 23 ביולי הופצה הודעה בפטלפורמות המקוונות של אל-קאעדה והג'האד העולמי, המבשרת על תחילת פעילותה של "סוכנות אל-הג'רתין להפקות מדיה", זרוע התקשורת של פעילי ג'האד בסודאן. בהודעה דגש על חזית המאבק התקשורתי. "המירוץ בין האמת לשקר" נכתב, "אינו מוגבל לשדה הקרב" בלבד, אלא הוא גם מתנהל במרחב הוירטואלי ובאמצעי התקשורת. זרוע מדיה זו הכריזה על הקמתה של  קבוצה ג'האדית חדשה בסודאן.

בהודעה אודות תחילת הפעלות של  "אל-הג'רתין" נכתב כי המדיה היא כלי נשק לא פחות מסוכן וקטלני מאשר אמצעי הלחימה והתפתחות הטכנולוגיה בעידן המודרני, עם קיומן של רשתות חברתיות ואמצעי תקשורת וירטואליים, דוחקת את פעילי הג'האד להשתמש בנשק זה נגד "אויבי האסלאם", אשר נמצאים בעיצומו של "מסע צלב אכזרי נג האסלאם והמוסלמים".
הלוגו של "אל-הג'רתין"
לפי ההודעה יש להרחיב את השימוש בטכנולוגיה (אשר באמצעותה כיום ניתן להדפיס אמצעי לחימה במדפסת מיוחדת) וברשתות החברתיות, שכן כיום אין כמעט בית אחד ללא האמצעים הללו. לאור האמור ועבור העם בסודאן הוקמה "אל-הג'רתין", אשר תצטרף למערכת הג'האד התקשורתי ותפעל למען קידום יישומם של חוקי השריעה והחזרת הח'ליפות האסלאמית.

תפקיד "אל-הג'רתין" הוא להעביר את המסר (דעוה) של המג'אהדין והאומה האסלאמית בצורה "ברורה ואובייקטיבית", להגן על השקפת העולם של המוסלמים והמג'אהדין, לעודד את הנוער המוסלמי למעשי גבורה ולחשוף את המדיניות ותפיסת העולם של "הכופרים המשומדים". בהודעה עוד נכתב כי פרסומי "אל-הג'רתין" יופיעו אך ורק בפורום (הסגור) שמוח' אל-אסלאם.

היום (שישי) פרסמה "סוכנות אל-הג'רתין", את סרטון הוידאו הראשון שלה, בו הכרזה על הקמת קבוצה ג'האדית חדשה בסודאן, בשם ג'מאעת דֻעַאת אל-שריעה ("קבוצת מטיפי השריעה"). הסרטון באורך כשבע דקות ומפקד הקבוצה ("אל-מעתצם באללה") מופיע בו לצד שני חמושים נוספים.

המערב והברית "הציונית-צלבנית" מואשמים כי הם עומדים מאחורי שפיכות הדמים באזור, הסכסוך ומלחמת האזרחים בדארפור, הצבתם של 40,000 חיילי כוח שמירה של האו"ם ומסע מלחמה חדש נגד המוסלמים בסודאן, המתנהל כחלק מהמלחמה הכללית של היהודים והנוצרים נגד האסלאם. לפי הסרטון מטרת הקבוצה לצאת לג'האד למען אללה ובמטרה להחיל את חוקי השריעה בסודאן.בהודעה נוספת שפורסמה בפלטפורמות המקוונות של הג'האר העולמי נכתב כי "אל-הג'רתין מדיה" היא הזרוע הרשמית והבלעדית של פרסומי קבוצת "מטיפי השריעה" וכי הפרסומים השונים (הודעות, וידאו) של הקבוצה יאומתו באמצעות פרסומם בפורומים שמוח' אל-אסלאם ואל-פדאא' אל-אסלאמיה ועמודי הפייסבוק והטוויטר הרשמיים שלהם. עוד נכתב כי כל פרסום מטעם "מטיפי השריעה" שלא יפורסם על ידי "אל-הג'רתין מדיה" אינו אותנטי ואין לקבוצה שום קשר אליו. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה