יום רביעי, 12 ביוני 2013

האקר מרוקאי מאיים לירות בישראלים במסגרת מתקפת סייבר מתוכננת


"קוברה מרוקאי" (Moroccan Cobra), האקר שטוען כי הוא פעיל באנונימוס-מרוקו ופעיל במספר קבוצות האקרים אנטי-ישראליות המשתמשות בשם "אנונימוס", מאיים לא רק לפעול במרחב הסייבר ולפגוע באתרי אינטרנט ישראלים, אלא אף לפגוע פיזית בישראלים. ההודעה באה בעקבות OpIslam, מבצע של האקרים ישראלים לפגוע באתרי אינטרנט ערביים או אסלאמיים.

ההאקר כתב בעמוד פייסבוק הודעה בזו הלשון: "ישראלים טיפשים חושבים שאם הם מעליבים את הנביא שלנו זה עושה אותם חזקים יותר. אנו נעמוד פה בעולם הוירטואלי להגן על הדת שלנו ועל הנביא שלנו ונחיה למען סיבה אחת, להרוג ישראלים אחד אחרי השני, יש לי כבר מכונת ירייה". האם כאשר הוא כותב "מכונת ירייה" הוא מתכוון למקלדת? אולי כן, אולי לא.

את האיום ההאקר כתב בדף פייסבוק אותו הוא פתח ביום ראשון (9.6.13) המוקדש להתקפת סייבר מתוכננת על אתרי אינטרנט ישראלים שאמורה לצאת אל הפועל בתאריך 27 ביולי. לאירוע, שנפתח תחת הכותרת OpIsrael Reloaded, "הוזמנו" מעל 600 אנשים ועד כה "אישרו" את השתתפותם כ- 140 אנשים.להאקר יש מעל 500 "חברים" בעמוד הפייסבוק הפרטי שלו, אותו הוא מפעיל מיום רביעי 5 ביוני. לפי עמוד הפייסבוק עולה כי ההאקר כותב בשלוש שפות - ערבית, צרפתית ואנגלית.

לעמוד הפייסבוק של ה"אירוע" הועלו שני סרטוני וידאו כביכול מטעם אנונימוס; סרטון אחד פונה אל קבוצת ההאקרים הישראלית Israeli Elite Team וסרטון שני מופנה ל""אנונימוס ישראל".

חשבון הפייסבוק של "קוברה מרוקאי"
שני הסרטונים הועלו ביממה האחרונה לרשת האינטרנט, לחשבון יוטיוב של Razam S4mid (פועל תחת השם "אנונימוס מרוקו"), ככל הנראה אותו האקר "קוברה מרוקאי". הסרטון הועלה גם לחשבון יוטיוב של "שטן ההאקר המרוקאי". שני החשבונות החלו לפעול בתחילת יוני.

עמוד הפייסבוק המוקדש למתקפת הסייבר המתוכננת
ברשת האינטרנט פועלים מספר קבוצות של האקרים הקשורים לקבוצה המכונה AnonGhost. קבוצה זו הפיצה לפני מספר ימים סרטון וידאו נוסף המופנה לקבוצת ההאקרים הישראלים. לפי טענת הקבוצה, חבריה הצליחו "להפיל"מספר אתרי אינטרנט ישראלים, ביניהם אתר המוסד. כפי הנראה, שום אתר משמעותי לא נפרץ או הושחת ורק אתרים פרטיים, כמו franklyman.co.il נפרצו.

http://www.franklyman.co.il/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה