יום חמישי, 6 ביוני 2013

א-סחאב להפקות מדיה מציגה וידאו חדש של אימן אל-זואהרי: "65 שנים לייסודה של מדינת הכיבוש ישראל"


א-סחאב להפקות מדיה, זרוע התקשורת הרשמית של ארגון אל-קאעדה המרכזי (Al-Qaeda Central), הפיצה היום (חמישי, 6 ביוני 2013) בפלטפורמות המקוונות של אל-קאעדה והג'האד העולמי סרטון וידאו-אודיו חדש בו מדבר מנהיג הארגון אימן אל-זואהרי לרגל 65 שנות קיומה של מדינת ישראל ("הכובשת").

הסרטון באורך כ- 23 דקות וובמהלכו קורא אל-זואהרי למוסלמים הסונים לא לחסוך במאמצים, להצטרף לג'האד בסוריה ולהדיח את בשאר אל-אסד משלטונו ולהקים במקום מדינה אסלאמית. אל-זואהרי מבקש מן המוסלמים לתת את חייהם, את כספם ואת מומחיותם למען הג'האד נגד אסד ולמנוע מארצות הברית ובעלות בריתה לתפוס את השליטה בסוריה בעידן שלאחר אסד.
מתוך הסרטון של אל-זואהרי
אל-זואהרי קורא למוסלמים להתעלות מעל חילוקי הדעות שלהם וההבדלים ביניהם ולהילחם בהתפשטות השיעה, הנתמכת בידי איראן "הצפאוית" והשפעתה בסוריה, תימן, עיראק ואפגניסטאן. לפי מנהיג אל-קאעדה, הדרך היחידה לפתור את "הבעיה הפלסטינית" היא באמצעות הג'האד. אל-זואהרי אומר כי "כל מוסלמי חופשי בפלסטין צריך להתאחד יחד עם אחיו המוסלמים במטרה ליישם את חוקי השריעה ולשלוט באמצעותה". הוא מוסיף כי צריך "לשחרר את פלסטין על מנת להקים מדינה אסלאמית".

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה