יום ראשון, 24 במרץ 2013

סוכנות אל-קאבצ'ון עלא אל-ג'מר אל-אעלאמיה מציגה וידאו חדש של אנצאר אל-מסלמין בסודאן: "הודעה למערב הצלבני - הגופות האלו של המתים שלך בידינו"


בחודש פברואר השנה נחטפו שבעה בני ערובה בניגריה  בידי "תומכי המוסלמים בסודאן" (אנצאר אל-מסלמין פי בלאד א-סודאן), קבוצה סלפית-ג'האדית המסונפת לארגון הטרור הניגרי "בוקו חראם". בין החטופים יווני, איטלקי, בריטי וארבעה ממוצא מזרח תיכוני (ככל הנראה לבנונים אך יש הטוענים כי ביניהם גם סורי אחד).

בתאריך 9 במרץ פורסמה בפלטפורמות המקוונות של אל-קאעדה והג'האד העולמי הודעה של הקבוצה בה נטען כי שבעת בני הערובה הוצאו להורג מאחר ובריטניה וניגריה פעלו באמצעים צבאיים על מנת לשחררם. ההודעה לוותה בתמונות הלקוחות מתוך סרטון וידאו באורך כשתי דקות שמתעד את הגופות.

ביום שבת, 23 במרץ, פורסם באמצעות סוכנות אל-קאבצ'ון עלא אל-ג'מר אל-אעלאמיה, זרוע המדיה של הפורום סנאם אל-אסלאם, סרטון הוידאו המוזכר תחת הכותרת "הודעה למערב הצלבני". בסרטון הקצר לא מתועדת ההוצאה להורג עצמה אלא רק גופות החטופים שרועות על הקרקע לצד אחד מפעילי אנצאר אל-מסלמין וכן צילומי תקריב של המתים שכפי הנראה, נורו בראשם על ידי שוביהם.
הסרטון מכיל תמונות קשות לצפייה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה