יום חמישי, 14 בפברואר 2013

עומר מדיה מציג נשיד חדש של טליבאן-פקיסטאן: לזכר השהידים


עומר מדיה זרוע התקשורת של תנועת טליבאן-פקיסטאן (תחריק א-טליבאן), פרסמה ביום רביעי, 6 בפברואר, נשיד חדש לזכר ה"שהידים" - פעילי התנועה שנהרגו במהלך הג'יהאד שהכריז טליבאן על ממשלות פקיסטאן ואפגניסטאן. בין ההרוגים אשר לזכרם מוקדש הסרטון מופיעים שניים שהם ככל הנראה 'מערביים': אחד אמריקאי המופיע תחת השם "אנעאם" והשני בריטי המופיע תחת השם "עבאס".

בסרטון משולבים תמונות של בכירים בתנועות ג'יהאדיסטיות וארגוני טרור אסלאמיים ברחבי העולם כמו אל-קאעידה, התנועה האסלאמית האוזבקית, טליבאן באפגניסטאן ובפקיסטאן ועוד. בין היתר מופיעים בסרטון עבדאללה עזאם ואֻסאמה בן-לאדן מייסדי ארגון אל-קאעידה, אמיר ח'טאב ממנהיגי המג'אהדין הערבים בצ'צ'ניה, אבּו מֻצָעבּ אל-זָרקַאוִי מנהיג אל-קאעידה בעיראק לשעבר, השיח' אחמד יאסין מייסד חמאס ומנהיגים בתנועת טליבאן וארגון אל-קאעידה בהווה.
"אנעאם" ו"עבאס" מזוהים רק בשמותיהם הפרטיים (או הכינוי שניתן להם) וארצות מוצאם ("אמריקה" ו"בריטניה"). אין כל מידע אודות הנסיבות שהובילו למותם, האזור או המקום בו מצאו את מותם או בנוגע לזמן בו נהרגו השניים, המופיעים בסרטון לצד פעילי טליבאן מאפגניסטאן ומפקיסטאן שנהרגו ככל הנראה במהלך הלחימה נגד כוחות הביטחון והצבא הפקיסטאניים או כתוצאה מהפצצות המל"טים של ארצות הברית.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה