יום רביעי, 27 בפברואר 2013

מרכז אבן תימיה מציג הודעה חדשה לעיתונות: בריחת אסירים דורשת מאמצים מצד המוסלמים כולם"מרכז  אבן תימיה", זרוע המדיה של הסלפיה-ג'האדיה ברצועת עזה, פרסמה ביום שלישי, 26 בפברואר, הודעה חדשה העוסקת בצורך לשחרר אסירים הכלואים בישראל ובמותו של עראפת ג'ראדאת, האסיר שמת בכלא מגידו ואשר ישראל הואשמה על ידי גורמים שונים בהריגתו.

לפי ההודעה של "מרכז אבן תימיה", ישראל אחראית למותו של ג'ראדאת ש"עונה למוות". בדיקה רפואית שכביכול בוצעה לג'ראדאת לאחר מותו הראתה כי בניגוד לטענה הישראלית לפיה ג'ראדאת חטף התקף לב ומזה נפטר, עורקי ליבו היו פתוחים ואין כל זכר לקריש דם שגרם להתקף לב. טענה זו מפריכה לפי ההודעה את ה"נרטיב היהודי", שטען כי ג'ראדאת מת מהתקף לב.

בהודעה פונים אנשי "מרכז אבן תימיה" למוסלמים ברחבי הארץ במטרה לגייס את כל המאמצים לפעולה מיידית ודחופה בכדי לעזור לאסירים כלואים לברוח מ"בתי הכלא של היהודים ובני בריתם". כמו-כן, המוסלמים מתבקשים להעריך מחדש ולבחון את הדרכים להתמודד עם סוגיית האסירים המוחזקים בידי ישראל. בהודעה ממליצים אנשי "מרכז אבן תימיה" לאמץ את דרכיהם של פעילי המדינה האסלאמית של עיראק (אל-קאעידה בעיראק), האמירות האסלאמית של אפגניסטאן (טליבאן) ושל טליבאן-פקיסטאן שהצליחו להביא לשחרור מספר גדול של אסירים באמצעות פריצה לבתי הכלא השונים.

בהודעה מתבקשים תומכים ופעילים לעשות כל שבידם על מנת ללכוד ולחטוף חיילים יהודיים במטרה שיהוו קלפי מיקוח לשחרור אסירים מוסלמים. בנוסף נכתב בהודעה כי יש לפעול על מנת להביא לשחרור כל האסירים היושבים בבתי הכלא של היהודים ובני בריתם ברשות הפלסטינית ה"בוגדנית".

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה