יום ראשון, 10 בפברואר 2013

אל-פארוק מדיה מציגים סרטון חדש של אבּוּ חָפץ אל-בּלוצ'י: "תעזרו לאחיכם הסונים באיראן"


"אל-פארוק", זרוע המדיה של תנועת אנצאר-איראן ("תומכי-איראן"),  פרסמה ביום שישי, 8 בפברואר 2013, סרטון חדש של אבּוּ חָפֶץ אל-בּלוצ'י הפונה למוסלמים ומבקש מהם לתמוך ולעזור למיעוטים הסונים באיראן הנרדפים לפי טענתו על ידי המשטר האיראני השיעי הכופר.


לפי אבו חפץ, איראן היא המקור להרס בארצות הסוניות כמו סוריה, עיראק ומדינות נוספות. לטענתו, בכל מקום בו איראן משיגה דריסת רגל היא "מפיצה שחיתות, הרג ואונס נגד הסונים". המשטר האיראני נדרש להוציא את כוחותיו מארצות המוסלמים (הסונים) ובמידה ולא יענה לדרישה, פעולות ה'הקרבה העצמית' (אסתשהאדיה - "מות הקדושים", פיגועי ההתאבדות) יימשכו וכך גם המאמצים לפגוע במשטר האיראני.

אבו חפץ פונה למוסלמים (הסונים) ברחבי העולם ומבקש מהם להצטרף לתנועת אנצאר-איראן ולג'יהאד שלה במטרה להניף את "הדגל השחור" ומבהיר כי אנצאר-איראן אינה תנועה שבטית, לאומית או חילונית, כי אם תנועה אסלאמית הפועלת ליישם את חוקי השריעה על פני האדמה. אבו חפץ מוסיף כי במידה ואין למוסלמים אפשרות להתנדב לג'יהאד מבחינה פיזית אז שיתרמו מכספם במקום ואם אין אפשרות לתרום כסף אז שיתפללו למען ניצחון התנועה נגד השיעים הכופרים. 
לאחר מכל פונה אבו חפץ למיעוטים הסונים בתוככי איראן - באחואז, כורדיסטאן, ח'ורסאן ואפילו בלב טהראן "לשאת נשק נגד המשטר המשוקץ והפושע [האיראני] שמשחית את האדמה ומפיץ חורבן". לפי גישתו, שתי האפשרויות היחידות העומדות בפני פעילי התנועה הם או מוות, או "מות קדושים". לבני עמו הבלוצ'ים הוא אומר כי עליהם להתאחד תחת דגל אנצאר-איראן ולהילחם את מלחמתם של הסונים המדוכאים על ידי המשטר האיראני.

אבו חפץ פונה לאמצעי התקשורת בעולם הערבי ובכלל בבקשה ש"לא יתייגו את אלו שמגינים על עצמם, כטרוריסטים". ככל הנראה הוא מתכוון להכללתה של "חזית העזרה", הקבוצה הפועלת בסוריה ומזוהה עם אל-קאעדה, ברשימת ארגוני הטרור של ארצות הברית. בדומה לטענה של ארגוני מורדים רבים בסוריה, גם אבו חפץ טוען כי הטרוריסט האמיתי הוא זה שהורג והורס באמצעות מטוסים ומחריב ערים, קרי משטר אסד.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה