יום שישי, 25 בינואר 2013

אל-מלאחם מדיה מציגים הודעה חדשה של אל-קאעידה בחצי האי-ערב: בנוגע להתערבות של צרפת במלחמה על מאלי


אל-מלאחם, זרוע המדיה של ארגון אל-קאעידה בחצי האי-ערב (AQAP), פרסם ביום חמישי 24 בינואר, 2013, הודעה קולית (אודיו) העוסקת בכניסתה של צרפת ה"כופרת" למלחמה במאלי נגד הארגונים האסלאמיסטים הפועלים במערב אפריקה.

לפי ההודעה, ההחלטה להיכנס למלחמה במאלי לא משרתת את האינטרסים של הממשלה הצרפתית ומתעלמת מדעת הקהל בצרפת ורק מעלה את חמתם של המוסלמים. אל-קאעידה פונה לצרפתים: 'התוקפנות והדיכוי של מוסלמים יביאו להשלכות חמורות. תפסיקו לזרוע חול בעיני אחרים ולטעון כי ההתערבות נעשית רק לשם הגנה על העם במאלי ולעזור להם... למה לא התערבתם למען הסבל שלהם לפני זמן רב? ולמה אתם לא מגנים על הפלסטינים מפני התוקפנות היהודית? ואם אתם (הצרפתים) כנים, מדוע לאהתערבתם למען העם בעיראק, בסוריה או למען אומות מדוכאות אחרות'?

אי לכך, ברור כי ההתערבות הצרפתית היא 'חלק ממסע הצלב נגד הארצות המוסלמיות. ההתערבות של צרפת במאלי אינה מפתיעה' מאחר שכן צרפת פועלת כבר זמן מה נגד השריעה. לפני זמן לא רב, צרפת אסרה על נשים מוסלמיות לעטות רעלה בגבולותיה וכיום היא מבצעת תוקפנות נגד שלטונות המחילים את השריעה בגבולתיהם.

אל-קאעידה בחצי האי ערב קורא לממשלה בצרפת ולצרפתים להסיג כוחותיהם ולהתרכז בפיתרון בעיות הפנים שלהם. "יש לכם מספיק בעיות [בבית], אל תחפשו עוד". ההודעה מפנה את הצרפתים ללמוד שיעור מן האמריקאים שהקיזו את דמם בעיראק ואפגניסטאן במשך זמן רב עד ש"הבינו שהם נגסו ביותר ממה שהם מסוגלים ללעוס". אם הצרפתים רוצים להציל את עצמם הם צריכים לחשוב בצורה רציונלית, המוסלמים הוא גוף אחד ואינם יכולים לראות פגיעה באחיהם מבלי לחוש לעזרתם.

ההודעה מסתיימת בהבהרה כי 'נכון להיום, עוצמתם של המג'אהדין גברה ואינה כפי שהיתה בעבר. צבאותיהם התרבו, חטיבותיהם הופצו לכל עבר והם כולם יד אחת נגד כל מי שיבצע תוקפנות נגדם'.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה