יום חמישי, 15 בנובמבר 2012

הודעה חדשה של המג'אהדין מדגסטן: פנייה לתושבי העיר חסוויורט


הג'יהאדיסטים של הקווקאז פרסמו בימים האחרונים מספר הודעות הנוגעות להמשך מאבקם לביסוס השליטה באזור ההררי אשר נמצא בשטח רוסיה. בהודעה הנוכחית, שפורסמה כסרטון והופצה בפלטפורמות המקוונות של תומכי הג'יהאד העולמי, פונים המג'אהדין של מחוז חסוויורט (העיר השנייה בגודלה ברפובליקה הדגסטנית) לתושבי המחוז.

להלן התרגום של הסרטון:

"...אנו, מוג'אהדין של מחוז חסוויורט, רוצים להסביר ולהבהיר, מי ומה אנחנו...

אנו לא גנבים ולא מחבלים. המשטרה וגופי המודיעין אומרים שאנחנו חווארג', אך אנחנו ממש לא. לא יצאנו נגד שלטון מוסלמי לגיטימי...

כמו כן, פונים אנו לאחינו אשר למדו אסלאם, אנחנו צריכים אתכם, אתם תתקנו את טעויותינו, שבאות מתוך חוסר ידע...

רצינו גם להגיד לאלה שמוכרים אלכוהול וסמים, במיוחד לנערים, אנחנו נעניש אותכם לפי חוקי השריעה. גם את אלה שמשתפים פעולה עם השלטון המושריקי נעניש בצורה כואבת. [כפי ש]כתוב בקוראן: "אם לא תהיו נאמנים לדרך הג'יהאד, לא תהיו מוסלמים טובים, אחליף אותכם בעם אחר, שמאמין באמת"...

אנו פונים לכל המוסלמים האמיתיים ולהורים של אלו - תודה לכם בשם אללה, אתם נלחמים בדרך הישר, לא בשביל הכסף ולא בשביל ה"דוניה" הזאת.

אני רוצה להסביר לעם [בדגסטאן] - אלה שאומרים שאנחנו גונבים רכבים - אנחנו לוקחים את הרכבים רק של אלה שעושים באוטו "זינה" או שותים אלכוהול. במקרים בודדים נוספים, לקחנו רכבים של מוסלמים טובים, תוך כדי לחימה בכופרים, אבל אז אנחנו משאירים את הרכבים והם מוחזרים לבעליהם..."

בסוף הסרטון המג'אהדין מדגסטאן מזהירים מפני לקיחת ריבית ומשקיעה בתוך העיניינים החומריים שכן לדידם הג'יהאד הוא פסגת העושר עבור המוסלים האמיתי.

(תרגום: אלכסנדר 'סטאלון' מניס)אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה