יום ראשון, 21 באוקטובר 2012

סרטון תעמולה [אודיו] של "הצבא העיראקי החופשי" [המדינה האסלאמית של עיראק] מביא את דבריו של "השיח' המג'אהד" אבו מחמד אל-עדנאני


הסרטון הועלה היום (ראשון, 21 באוקטובר) לחשבון "יוטיוב" ג'יהאדיסטי בשם kgomaan, הפועל מתאריך 29 ביוני 2012. לחשבון הועלו עד כה כארבעים סרטוני תעמולה של אל-קאעידה בעיראק ושל הג'יהאד העולמי. בין הסרטונים שהועלו ניתן למצוא את הסרטון (המצורף) של "צבא עיראק החופשי" וגם את תיעוד ההוצאה להורג של המהנדס קן ביגלי על ידי אבו מוסעב אל-זרקאוי.

בתחילת הסרטון מופיע הכיתוב "הצבא העיראקי החופשי הם חיילי המדינה האסלאמית של עיראק" ולאחר מכן מובאים (לפי הכיתוב בגוף הסרטון) דבריו של שיח' אל-עדנאני, מנהיג אל-קאעידה בעיראק.

בתחילת הסרטון מובאת הקלטה של שיח' עדנאני המדבר על יציאת הכוחות האמריקאיים מעיראק ועל המאבק של המדינה האסלאמית נגד הממשלה העיראקית הנתמכת בידי האמריקאים ועד סוף הסרטון משולבים קטעים מתוך "צליל החרבות[2]", סרט תעמולה בהמשכים (שני חלקים הופצו עד כה..) בהפקת אל-פורקאן מדיה, המתעד את הפעילות של אל-קאעידה בעיראק, הכוללת הוצאות להורג של מתנגדים, פיגועי התאבדות ומבצעי קומנדו נועזים בעורף האויב (צבא עיראק הרשמי המסתייע בכוחות האמריקאים).

כאמור, הסרטון הועלה ביום ראשון לחשבון "יוטיוב" בשם kgomaan, המתפעל חשבון טוויטר בשם lashkegah וקשור לחשבונות פייסבוק של תומכי הג'יהאד העולמי כמו אבנאא אל-תוחיד ואל-ג'יהאד (שכבר הוזכר פה בעבר), לחשבון מלת-איבראהים, לחשבון "הוכחות מוחלטות לכפירה של השיעה" ולחשבון "רוחות הניצחון". חשבון "יוטיוב" נוסף הקשור אל kgomaan הוא תוחיד-פרס (Tawheed Press).

https://twitter.com/lashkegah


2 comments: