יום ראשון, 7 באוקטובר 2012

סוכנות החדשות אל-מדד מציגים הודעה חדשה של אנצאר אל-שריעה בתימן: מכחישים כל קשר לחשבונות ברשתות חברתיות, רק [לחשבונות] עם קישורים לאל-מדד


אהרון צלין מג'יהאדולוג'י חושף: הודעה חדשה של אנצאר אל-שריעה בתימן המכחישים כל קשר לחשבונות שנפתחים ברשתות חברתיות ו"במיוחד לדף הפייסבוק שנפתח לאחרונה (אנצאר אל-שריעה בחצי האי-ערב)".

על קיומו של דף הפייסבוק של "אנצאר אל-שריעה בחצי האי-ערב" דווח כאן ביום שלישי 2 באוקטובר תחת הכותרת אנצאר אל-שריעה\אל-קאעידה בחצי האי-ערב ב"יוטיוב" וב"פייסבוק". לדף הפייסבוק, שנפתח בתאריך 26 בספטמבר 2012 היו שני חשבונות "יוטיוב" הקשורים אליו.

ההודעה פורסמה על ידי אל-מדד, סוכנות הידיעות והתקשורת הרשמית של אנצאר אל-שריעה בתימן. כזכור, לפני מספר ימים הודיעה מחלקת המדינה האמריקאית כי אנצאר אל-שריעה בתימן זהו שם נוסף לאל-קאעידה בחצי האי-ערב.

בהודעה של אנצאר אל-שריעה בחצי האי-ערב נאמר כי אין שום קשר בין הארגון לבין חשבונות שהופיעו לאחרונה ברשתות החברתיות השונות ("יוטיוב" ו"פייסבוק") וכי הידיעות היחידות המאומתות והמאושרות של הארגון עוברות דרך אל-מדד ואל-פג'ר, שתי זרועות המדיה הרשמיות של אנצאר אל-שריעה\אל-קאעידה בחצי האי-ערב, דרכן מועברים המסרים, הפרסומים השונים והדיווחים של הארגון לעולם.
Name:  yemen.png
Views: 4
Size:  253.2 KB
https://www.facebook.com/AnsarAlshrytFyJzyrtAlrb

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה