יום שישי, 14 בספטמבר 2012

א-סחאב מדיה מציגים וידאו חדש: "שמש הניצחון הזורחת על האומה [האסלאמית] המנצחת ומסע הצלב המובס"


"א-סחאב מדיה" הפיצו סרט תעמולה לציון פיגועי ה-11 בספטמבר, בשם "שמש הניצחון הזורחת על האומה המנצחת ומסע הצלב המובס". הסרט באורך כ-36 דקות ומדבר בו איימן אל-זוואהירי, מנהיג אל-קאעידה, המקדם את המלחמה בישראל ובארצות הברית ("הברית הציונית-צלבנית") ומהלל את המחבלים שהשתתפו בהתקפת הטרור על ארצות הברית ב-11 בספטמבר 2001.

בסרט דגש על החשיבות שמייחס ארגון אל-קאעידה למה שמכונה "ג'יהאד כלכלי" - פגיעה בכלכלת האויב  כחלק מהג'יהאד שהכריז בן-לאדן על ארצות הברית, ישראל והעולם הלא-מוסלמי. השאיפה של אל-קאעידה היא לגרום למדינה להפנות תקציבים מיוחדים לצורך המלחמה בטרור ובכך להביא לדלדול במשאבים ולבסוף לקריסת הכלכלה של המדינה המותקפת.

בן-לאדן, אל-זוואהירי ושניים מהמחבלים שהשתתפו בפיגועים ב-11 בספטמבר
בנוסף, הסרט מנסה להפעיל לחץ על ממשלת ארצות הברית במטרה שתשחרר אסירים ג'יהאדיסטים דוגמת עומר עבד אל-רחמן ועאפיה צידיקי באמצעות החטוף האמריקאי ממוצא יהודי וורן וויינסטין, שנראה לרגע קצר פונה לאשתו וילדותיו ואומר שמצבו טוב וכי דואגים לו ומבקש ממשפחתו ללחוץ על הקהילות היהודיות בארצות הברית במטרה שיפעלו לשחרורו. קטע וידאו קצר של וויינסטין שוחרר בנפרד בו הוא נראה פונה לראש ממשלת ישראל שיפעל לשחרורו.

בסרט משולבים קטעי וידאו בהם נראים שניים מתוך תשעה עשר המחבלים שביצעו את התקפת הטרור ב-11 בספטמבר, חאלד עבדאללה אל-מיחדאר וסאלם אל-חאזמי ("בילאל ממכה"), המדברים בשבח הג'יהאד. 

אל-מיחדאר מדבר בשבחו של איש החמאס יחיא עייש, "המהנדס" ששלח פצצות אנושיות אל מרכזי אוכלוסין ברחבי ישראל בשם האסלאם. ניתן לראות בכך לניסיון להפעיל חץ על חמאס ש"הזניח" את דרך אבותיו. אל-חאזמי מדבר על המלחמה ביהודים, באמריקאים, בבריטים וב"משתפים" (עובדי האלילים) ופונה למוסלמים בארצות האסאלם ובעיקר בערב הסעודית שיצטרפו לשורות הג'יהאד.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה