יום שלישי, 28 באוגוסט 2012

סרטון תעמולה איראני: "סוריה התחנה הראשונה להתנגדות"

סרט תעמולה איראני אנטי-אמריקאי ואנטי-ישראלי הועלה היום (28 באוגוסט) ל-You Tube על ידי iraniam100, חשבון המשרת את התעמולה האיראנית. לפי החשבון שלו, iraniam100 משבדיה והוא בן 32. החשבון שלו קיים שנה וחצי (מיוני 2011) והוא פעיל מאד. כצפוי ובהתאם למשטר האיראני, החשבון מקדם תעמולה התומכת בבשאר אל-אסד ובמלחמתו במורדים מצד אחד ותעמולה אנטי-אמריקאית ואנטישמית מצד שני.

הסרטון הוכן על ידי "נאסר טי.וי" והוא בא "להזכיר" למוסלמים מי היו אלו שחתמו על הסכמי שלום עם מדינת ישראל ומי נשאר נאמן לתפיסת ה"התנגדות" המאפיינת ארגונים וקבוצות מקרב הערבים הפלסטינים ומקרב העדה השיעית המיוצגת על ידי "תנועת ההתנגדות" חזבאללה. בסרטון נאמר:
כיום, במטרה לחקות את מה שקרה במצרים, תוניסיה, תימן, לוב ומקומות כאלו [מדינות בהן היו התקוממויות נגד השליטים, ע"ע "האביב הערבי"], ארצות הברית הבינה שכדאי לה לגרום לבעיות לסוריה - שנעה על ציר ההתנגדות. המשטר המשוקץ של מצרים היה הממשל הערבי הראשון שבגד בבעיה הפלסטינית וסלל את הדרך למדינות [ערביות] נוספות לעשות ויתורים עד כדי כך שכל המדינות הערביות מלבד לאחת - סוריה, בגדו בפלסטין ועשו שלום עם הציונות. אסור לנו לשכוח את העקרונות שלנו: בכל מקום בו התנועה היא אנטי-אמריקאית ואנטי-ציונית' , תנועה זו היא אמיתית ועממית. היכן שהססמאות לטובת האמריקאים והציונות, התנועה הולכת שולל. אנו נשמר את ההיגיון הזה ואת התובנה הזו.
                          ובמילים אחרות: 'אם אתם שונאים אמריקאים ויהודים, אנו אתכם. אם אתם תומכים בהם, אנו נגדכם'

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה