יום שישי, 29 ביוני 2012

[פורום] רשת אל-פידאא מציגה: אימן אל-זואהרי קורא למוסלמים להצטרף לג'יהאד


מנהיג אל-קאעידה וממשיכו של בן-לאדן, השייח' המצרי אימן אל-זואהרי, מופיע בסרטון תעמולה קצר (4:15 דקות) שהפיקה והפיצה רשת אל-פידאא אל-אסלאמיה. הסרטון קורא למוסלמים להצטרף לג'יהאד במטרה להקים מדינה שתגן על ארצות האסלאם, תפעל לשחרור הגולן ותמשיך במאבקה עד שתניף את דגל הניצחון בירושלים. 
קורא להצטרף לג'יהאד עד שחרור הגולן וירושלים
בפנייה למוסלמים בסוריה אל-זואהרי מבקש כי לא ילכו שולל אחר מדינות ערב, או תורכיה ומדינות המערב, אשר משתפות פעולה עם המשטר הסורי של אסד ושומרות עליו, מפני שבכך מדינות המערב ותורכיה שומרות על ישראל ומונעות את הפיכתה של סוריה למעוז ג'יהאדי.

בפנייה למוסלמים בתימן אומר אל-זואהרי כי אל להם לעמוד לצידו של המשטר התימני התומך באמריקנים ונתמך על ידם במלחמתו בקבוצות כמו 'אנצאר אל-שריעה', אשר מבססות את שלטונן באזורים שלמים בתימן.

בפנייתו למוסלמים בסומליה אל-זואהרי אומר כי עליהם להמשיך את הג'יהאד ולהתמיד בעמידתם האיתנה נגד האמריקנים הנלחמים באפגניסטאן ובפקיסטן, למרות עליונותם הטכנולוגית של האמריקנים. 

בדומה לקריאותיו לסורים, לתימנים, לאפגנים ולסומלים, הסרטון מסתיים בפנייה של אל-זואהרי לסעודים בתקווה שיצאו נגד שושלת המלוכה של אל-סעוד, המשתפת פעולה עם "צבאות הצלבנים" המשתמשים בסעודיה כבסיס ממנו הם יוצאים לתקיפת מוסלמים באפגניסטאן ועיראק. 
דף הפייסבוק של אל-פידאא


מקורות - סנאם אל-אסלאם \ אל-ג'אהאד

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה