יום שישי, 22 ביוני 2012

עומר סטודיו מציג: ילדים בשירות טליבאן עורפים את ראשו של חייל פקיסטני

בעבר כתבתי על חשבון You Tube של "עומר קלצ'ניקוב", 'סטודיו' ג'יהאדי אשר עורך ומפיץ ברשת האינטרנט עשרות סרטוני תעמולה וזוועה של ארגוני טרור אסלאמיים המזוהים עם אל-קאעידה, כמו תנועת טליבאן באפגניסטאן ובפקיסטאן. "עומר" ממשיך להעלות סרטונים המשרתים את התעמולה הג'יהאדית של אל-קאעידה והחשבון שלו עדיין פעיל.

עדכון: הסרטון הוסר, עשרות אחרים עוד זמינים. החשבון של "עומר" (שבת 23 ביוני, 2012)
בסרטון (לא מתוארך) שהעלה "עומר" היום (שישי 22 ביוני, 2012) נראים ארבעה ילדים קטנים, אולי בני עשר, המשתייכים לתנועת טליבאן-פקיסטן, כאשר הם עורפים את ראשו של חייל פקיסטני שבוי. הסרטון פותח בציטוט מן הקוראן ולאחריו הסברים באורדו. לאחר מכן נראה אחד מהמטיפים של טליבאן מדבר אל קבוצה של פעילים חמושים


הסרטון ערוך כך שלאחר דברי איש הטליבאן, נראים בו קבוצה של חיילים פקיסטנים-שבויים וקצין בראשם, יושבים מוקפים בפעילי טליבאן חמושים. בקטעים הבאים הסרטון מראה ארבעה ילדים טליבאנים עומדים כאשר אחד השבויים, שעומד להיות מוצא להורג כעבור מספר דקות, יושב לרגליהם ללא תזוזה. שלושה מהילדים אוחזים ברובה קלצ'ניקוב והרביעי, אשר מקריא הודעה, אוחז בסכין ארוכה.


הקטע הבא בסרטון מראה את הילדים משכיבים את החייל על הקרקע כאשר ילד אחד יושב על רגליי השבוי, השני מחזיק את ידי השבוי מאחורי גבו, ילד שלישי "שומר" ברקע ואילו הרביעי, זה שאוחז בסכין והקריא את ההודעה, ניגש אל צווארו של החייל השבוי ולרקע צעקות "אללה אכבר" עורף את ראשו. לאחר מכן הראש מונח על הגופה כאות אזהרה.

זו לא הפעם הראשונה שאל-קאעידה וטליבאן, שני ארגונים המשתפים פעולה במלחמתם נגד ה"כופרים" ומחזיקים בהשקפת עולם דומה, נעזרים בילדים על מנת להוציא להורג בצורה זו חיילים ושבויים. סרטון וידאו מאפגניסטאן שמופץ ברשת האינטרנט מזה שנים מראה ילד-טליבאן שעורף את ראשו של שבוי-חטוף המואשם כי ריגל לטובת ארצות הברית בנוכחותם של פעילים בוגרים המדריכים את האירוע.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה