יום שבת, 2 ביוני 2012

אתר אינטרנט נאצי-איראניאתר אינטרנט איראני בשם "נאצי-סנטר", המקדם את האידיאולוגיה הנאצית עבור האוכלוסיה דוברת וקוראת הפרסית, פועל באישור המשטר האיראני השולט על רשת האינטרנט במדינה. Whois מראה כי השרת של האתר יושב בגרמניה. Reverse IP מראה כי במסגרת אותו השרת פועלים עוד 117 אתרי אינטרנט ופורומים שונים. 

האתר מביא ומפיץ סרטוני וידאו ותעמולה נאצית הכוללת מדבריהם ומסריהם של מנהיגים נאציים שונים, בראשם אדולף היטלר, לקהל התומכים האנטישמים. כמו-כן באתר קיים פורום פעיל המקדם את האג'נדה הנאצית של הרייך השלישי והחברים בו משתפים האחד את השני בשנאתם ליהודים.

באתר דברי הלל ושבח לרייך השלישי והיטלר על ש'כמעט' וכבשו את העולם המערבי. מטרתו העיקרית של האתר היא להתמודד עם השואה, שכביכול הוצאה מהקשרה ההיסטורי ושימשה להצדקת "פשעי היהודים" נגד הערבים שחיו בארץ ישראל. התעמולה המופצת באתר מקדמת את המשנה האידיאולוגית-דתית (והאנטישמית), שהותוותה על ידי האייתאללה חומיני.    

משנתו של חומיני, המקדמת את ה"מהפכה האסלאמית" בכל רחבי העולם, היא המניע את המשטר האיראני והיא הבסיס התיאולוגי-אידיאולוגי ממנו נגזרים הערכים המיוצגים על ידי המשטר האסלאמיסטי באיראן, אשר בראשו עומד הנשיא אחמדניג'אד הקורא להשמדתה של מדינת ישראל.

למידע מקיף אודות האתר הנאצי והקשר האיראני שלו, ר' אינטרנט הגנה


עדכון: נכון להיום (5 במאי) האתר נפל ואינו זמין...
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה