יום רביעי, 25 באפריל 2012

אל כתאיב מדיה מציגה הודעה חדשה של אל-שבאב אל-מג'אהדין: המג'אהדין תחת פיקוד אחדפעילי ג'האד במזרח אפריקה ("אל-קאעדה במזרח אפריקה": קניה, סומליה, טנזניה) הכריזו על נאמנותם למנהיג אל-קאעדה המרכזי, אימן אל-ט'ואהרי. סרטון וידאו אשר הופץ  בתאריך 24.4.12 בפלטפורמות המקוונות של אל-קאעדה והג'האד העולמי מראה ג'האדיסט קנייתי בשם אחמד אימאן עלי, המכריז על נאמנות "חוצת גבולות" לאל-ט'ואהרי, ממשיכו ומחליפו של אסאמה בן-לאדן בהנהגת ארגון הטרור הבין-לאומי "אל-קאעדה".


הסרטון הופק על ידי "אל-כתאיב מדיה", זרוע התקשורת הרשמית של אל-"שבאב אל-מג'אהדין" מסומליה. אימאן עלי אומר כי מטרת המג'אהדין "בכל מקום" היא החלת השריעה על העולם כולו וכי של הנאמנות חוצת הגבולות היא "מאפגניסטאן ועד צפון אפריקה". הוא מוסיף כי "ממערב ועד למזרח, מחורסאן ועד למגרב האסלאמי, מסומליה לעיראק. זוהי מטרתו של כל מוסלמי הנושא נשק והמוכן לשפוך את דמו".


עלי אומר עוד כי פעילי הג'האד באפריקה ובמקומות שונים ברחבי העולם פועלים למען "עליונותה" של ה"שהאדה" (הקריאה "אין אלוהים מלבד אללה ומוחמד הוא שליחו") וחוזר על נאמנותם של המג'אהדין בכל מקום לאל-ט'ואהרי.

הסרטון באורך של כ-23 דקות הועלה גם ל-YouTube לערוץ Mujahed Ansari. הערוץ נפתח ב-6 באפריל 2012 ומכיל שני סרטונים נוספים.נאמנות לממשיכו של בן-לאדן
הערוץ UC-cm06vudsQXLdC0LH79jC

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה