יום חמישי, 22 במרץ 2012

פרסום בבלוג ג'יהאדיסטי: "צרפת קצרה את אשר זרעה"

הבלוג Censored31, המכונה גם "המרכז האסלאמי למחקר ולימודי ביטחון" ומשמש כלי תעמולה של תיאוריית הג'יהאד העולמי, פרסם פוסט בו נכתב כי הפיגועים שביצע מוחמד מראח בטולוז באו בתגובה להתעמרות לכאורה של צרפת במוסלמים. בפוסט נכתב כי מי שזועק נוכח רציחתם של הילדים היהודים הוא צבוע שמתעלם ממותם של ילדים בעזה ואפגניסטאן וכי "המצביעים הדמוקרטים, הפוליטיקאים, כוחות הביטחון הרבים והעיתונאים הרשעים" רודפים ועויינים את האסלאם, הנביא מוחמד והמוסלמים.

קטע מהפוסט האנטי-צרפתי, צילום-מסך 22.3.2012
לפי הפוסט, אשר פורסם גם בבלוג הג'יהאדיסטי "מועצת המוג'אהדין של דרום אפריקה" (Shurat al Mujahideen fee Junubu Afrika), "רדיפות המוסלמים" בצרפת יביאו לרדיקליזציה של החברה והקהילה המוסלמית. האינטרנט מדרבן תופעה זו ומכיוון שהאינטרנט נמצא בכל מקום והגישה אליו פשוטה, גם דרך מכשירים סלולריים, ממשלות יצטרכו לסגור את רשתות התקשורת בכדי למנוע רדיקליזציה של החברה המוסלמית ובשביל להתמודד עם התופעה "הפנומנלית" הזו.

קריאה לחרם על מוצרים צרפתיים. צילום-מסך של הבלוג, 22.3.2012
הפוסט מסתיים בקביעה כי על צרפת להסיק מסקנות מהאירועים שקרו בטולוז ובעיקר שהצרפתים "קצרו את אשר זרעו" בכך שהצביעו לטובת חוק הרעלות (חוק שאסר על כיסוי פנים - ניקאב - ברחובות צרפת); בכך שהם משפילים נשים מוסלמיות המכוסות ניקאב (נכתב כי השוטרים הצרפתים תולשים את כיסויי הפנים בגסות ובכך הם פוגעים בצניעותה של המוסלמית); בכך שצרפת סוגרת בתי ספר אסלאמיים (מדרסות); ובכך שכוחות צבא צרפתיים השתתפו בפלישה ל"אמירות האסלאמית של אפגניסטאן" (טאליבן).

בבלוג עצמו פרסומים אנטי-צרפתיים רבים נגד נשיא צרפת המכהן, ניקולא סרקוזי, כמו גם נגד מנהיגים ערביים מוסלמים (ה'מתונים' עבור האסלאמיסטים) המשתפים פעולה עם המערב. בבלוג גם קריאה לחרם על צרפת ועל מוצרים צרפתיים (נשמע מוכר..?) בגין הפלישה לאפגניסטאן ותעמולה רגשית שנועדה לגייס מוסלמים לטובת הג'יהאד נגד צרפת (= המערב).

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה