יום שישי, 16 במרץ 2012

הודעות של "האמירות האסלאמית של אפגניסטאן"3\15-16 - לפי הדיווחים העולים מהאתר של "האמירות" ביומיים האחרונים בוצעו עשרות פיגועים נגד יעדים של המשטר האפגני, נגד אמריקאים וכוחות נאט"ו, בהם נהרגו ונרצחו עשרות חיילים, אפגנים וזרים. 


יום חמישי 3\15 - "האמירות האסלאמית" הכריזה על השעיית הדיאלוג והשיחות עם ארצות הברית כיוון שהשיחות הללו חסרות תועלת ומשמעות. לפי ההודעה, לנושא האפגני שני מימדים: האחד פנימי מול החברה האפגנית עצמה (קבלת שלטון טליבאן) והשני חיצוני מול ארצות הברית (יציאת כוחות נאט"ו מהמדינה). כל עוד לא ייפתרו הבעיות מול ארצות הברית, נותנת החסות למשטרו הפרו-אמריקאי של קרזאי, אין מה לדון בנושאים פנים-אפגניים. ההודעה לוותה בסרט תעמולה באורך כשעה (למטה) שהופק על ידי Al-Emara והועלה ל-Youtube לערוץ האסלאמיסטי (כבר הוזכר בפוסטים קודמים) a2dmsleem ולאתרי-ג'יהאד שונים.יום רביעי 3\14 - "האמירות האסלאמית" פרסמה הודעה באתרי אינטרנט שונים לציון השנה ה-33 למרד ב-הראט (Herat) שסימל את עלייתם של המוג'אהדין לעמדת כוח והשפעה במדינה השסועה ולאחר מכן לפלישה הסובייטית בסוף 1979. בהודעה קריאה לאפגנים להתנער משיתוף הפעולה עם ארצות הברית, אשר פלישתה לאפגניסטאן מושוות לפלישת ברה"מ לאפגניסטאן. בעוד שפלישת הסובייטים לוותה בסיסמא "מקלט, אוכל וביגוד", פלישת האמריקאים לוותה בסיסמא "שלום, דמוקרטיה וקידמה". עבור האסלאמיסטים יש להתנגד לכל סוג של השפעה זרה. ההודעה נחתמת בהכרזה כי הג'יהאד ימשך עד שאחרון הפולשים יגורש מאדמת אפגניסטאן.


סרטון תעמולה של אל-קאעידה מאפגניסטאן - "כמה עולה לאל-קאעידה להרוג חייל אמריקאי אחד". הסרטון הועלה ביום רביעי (3\14) לערוץ האסלאמיסטי TalibanEmpire

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה