יום רביעי, 29 בפברואר 2012

ראיונות של אבו עמראן מנהיג "שריעה לבלגיה"

להלן קטע מתוך ראיון של אבו עמראן, מנהיג הארגון האסלאמי הקיצוני "שריעה לבלגיה" (Sharia4Belgium) לרשת ABC NEWS האמריקאית. הסרטון הועלה לאתר האינטרנט הרשמי של הקבוצה וכן לערוץ יוטיוב אסלאמיסטי בשם TheUmmahmedia1, בסוף חודש פברואר, 2012.
אבו עמראן, או בשמו האמיתי פואד בלקסם, מופיע בריאיון נוסף שהועלה ל Youtube לערוץ theislamicDawa המשרת את שריעה לבלגיה. בסרטון אבו-עמראן חושף את מחשבותיו ודעותיו בנוגע לנושאים שונים הקשורים לעולם המוסלמי.

בין היתר אבו-עמראן אומר (ציטוט לא מדוייק) כי "אנו [שריעה לבלגיה] מגנים את הטרור. זה ברור, אנו מגנים את הטרור של אמריקה, את הטרור של המערב, את הטרור של היהודים בפלסטין... [המתבצע] רק לשם [הפצת] הדמוקרטיה, רק לשם הכפירה."
חלק ראשון:

בנוגע למעורבות ותמיכה בטרור אבו עמראן אומר כי "אנו מגנים זאת... זה פשוט וברור, אסור באסלאם להרוג חפים מפשע, לכן אנו נגד פגיעה בחפים מפשע והפצצתם וזה מה שהמערב עושה כל יום ואנו מגנים זאת... מגנים זאת כל יום יותר ויותר חזק 'אינשאללה' ואנו נגנה טרור עד היום שנפגוש את אלוהים."

אבו עמראן מוסיף כי "אנו רואים את המג'אהדין מנצחים בכל יום בעוד ועוד שטחים... שאלוהים יעניק ניצחון למג'אהדין ... וישפיל ויהרוס את הכופרים בכל מקום ... השלטונות ממרוקו ועד ג'קרטה כולם מורתדין* נתמכים על ידי המערב במטרה להשפיל את הקהילה האסלאמית."
חלק שני:

לפי אבו-עמראן "השיטה הדמוקרטית צריכה ליפול. "אנו רוצים להפיל את הדמוקרטיה" ובמקומה להחיל את חוק השריעה. "אנו קרואים למוסלמים לקום ולבקש מאללה ניצחון... אנו ניקח את אירופה, את רומא וגם הדגל השחור עוד יונף מעל הבית הלבן".

*מורתד - אדם שעזב את דת האסלאם [אי לכך "כופר"] וקושר נגדה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה